مهدکودک ماه و ستاره

آماده سازی برای ورود به مدرسه

فرستادن کودک به مهد کودک و ورود به مدرسه

ورود به مدرسه کودک همیشه دغدغه ی بزرگی برای والدین کودک بوده است. آیا فرستادن کودک به مهد کودک آسیبی هم می زند؟

کودکان در سنین خاصی معمولا بین 2تا3 سالگی به مهدکودک رفتن را دوست دارند یا خود والدین علاقه به فرستادن کودک به مهدکودک دارند.

مهدکودک رفتن مزایای خاصی برای کودک دارد ولی لازمه آن رسیدن کودک به سن خاصی می باشد.

برای اینکه مطمئن شوید کودکتان را به چه مهدکودکی بفرستید نیاز به تحقیق در مورد مهدکودک ها و داشتن ملاک برای انتخاب مهدکودک مناسب هستید. 

مهدکودک بستر مناسبی برای آموزش های متناسب با سن کودک شما می باشد. این مهارت ها عبارتند از؛ شمارش یا شعر های کودکانه یا زبان دوم به آن ها آموخته می شود.

برخی والدین به علت مشغله کاری خود مجبور به فرستادن کودک به مهدکودک می شوند. برخی دیگر هم علیرغم اینکه شاغل نیستند، ترجیح می دهند که کودک خود را به مهدکودک بفرستند.

والدین برای تمایل خود برای به مهدکودک فرستادن کودکانشان دلایلی دارند.

فرستادن کودک به مهدکودک رشد اجتماعی را تسهیل می کند. کودک یاد می گیرد چگونه با کودکان هم سن خود و همینطور با مربیان تعامل کند

مهدکودک رفتن فرزندانتان می تواند منافع خوبی برای شما و او داشته باشد: مهدکودک اولین فرصت برای تجربه استقلال از مادر می شود.

 

کارگروهی مثل گروه سرود، نمایش های عروسکی و تئاتر و سایر بازی های گروهی که انجام می دهند، باعث می شود یاد بگیرد و بداند چطور با دیگران همکاری کرده تا به هدف مشترکی دست پیدا کنند.

فرستادن کودک به مهدکودک به پرورش قوای ذهنی و همینطور مهارت های جسمانی وی کمک می کند.

ساعاتی که کودک در مهدکودک سپری می کند فرصت خوبی برای مادر است تا به امور شخصی خود بپردازد یا استراحت کند.

 کودک را برای سال های ورود به مدرسه آماده می کند.

سوالات متداول

👫گروه سنی: 2 سال به بالا

🌙🌟مهد کودک ماه و ستاره با استفاده از رویکرد آموزشی«های اسکوپ»شروع به برگزاری کلاسهای تکنیک رنگ و نقاشی🎨،دانا کوچولو🕵🏻،مهارت های فردی و اجتماعی ازطریق نمایش عروسکی🤹🏻‍♀،سایر کلاسهای آموزشی بازی محور و طراحی اردوهای تفریحی،آموزشی سعی در تقویت مهارت های اجتماعی ، هوش هیجانی و شناختی فرشته های 👼 شما را دارد.⭐️🌙

اردوهای تفریحی و آموزشی جهت بالارفتن هوش هیجانی کودک و خلاقیت و نو آوری